Sık Sorulan Sorular

ELDEN SATIŞ YERİMİZ VARDIR 

Mecidiyeköy merkezde ''Mecidiye caddesi'ndeyiz'' Konuma geldiğinizde arayın size tarif edelim. 

İş yerimize gelip ürünlerimizi test edip satın alabilirsiniz. Konum instagram ve Facebook sayfalarımızda paylaşılmıştır.

Elden satış yerimizin numarası

0535 874 05 85 

Konuma geldiğinizde bu numarayı arayabilirsiniz. 

 


Replika Telefon Nedir : Replika,sözlük anlamında birşeyin birebir kopyası anlamına gelmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere replika ürün de orjinal bir ürünün özellikle görsellik olarak aynısının yapılmasıdır.Burada görsellik sözü çok önemlidir çünkü replika ürünlerinin en büyük özelliği orjinalinden ayırt edilemeyecek şekilde yapılmasıdır.Basit bir örnekle açıklayacak olursak, orjinal bir telefon ile replika bir telefona dışardan bakıldığında ayırt etmek neredeyse imkansızdır. Veya orjinal bir lives pantolon ile replika bir lives pantolonuda ayırt etmek kolay değildir. Veya orjinal ve pahalı bir saatin replikasına dışardan baktığınızda ayırt etmek kolay değildir.Aynı şekilde bayan çantalarında da orjinal ve replikayı ayırt etmek çok zordur. Burdanda anlaşılacağı gibi özellikle görsel olarak birebir orjinalinin aynısıdır ama içerik olarak değişkenlikler göstermektedir. Ram,ghz ve kamera çözünürlüğünde biraz daha orjinalinden düşüktür ama yinede kaliteli çekmektedir.Tüm replika telefonlarında android yüklüdür ve orjinalinde kullandıgınız bütün uygulamaları Google Play'den indirip aynı orjinalindeki gibi kullanabilirsiniz. İphone'larda da App Store görünümlü  Android yüklüdür. App store'a tıkladıgınızda Google Play açılmaktadır.


Replika telefonlarında İMEİ durumu: Replika telefonlarının en büyük avantajı istediğiniz zaman imei değiştirebilmenizdir. Bundan dolayı kapanma riski yoktur! Aşağıda gösterildiği gibi her telefonun kendi kodu var ve o kodu girdikten sonra istediğiniz imei girip, telefonun imei'lini değiştirebiliyorsunuz. Çok eski, kırık ,dökük, hiç açılmayan, hurda telefonlarınızın bile imei'ni replika telefonda kullanabilirsiniz, o yuzden kapanma durumu hiç bir zaman olmaz !

            Zaten kayıtlı bir şekilde size geldiğinden dolayı bunları yapmanızada gerek kalmaz. Yinede müşterilerimizin içi rahat olsun diye tüm telefonların kodlarını aşağıya yazdık telefon elinize gectiğinde deneme bile yapabilirsiniz.


Garanti durumu : Bizden satın alınan bütün ürünler DUBAİ AVM tarafından Garantilidir ve Garanti Belgesi ile gönderilir. Ürünlerimize 10 gün deneme süresi ve 2 yıl imei Garantisi veriyoruz. Bu süre içinde telefondan kaynaklı herhangi bir sorun olması durumunda SIFIR ürünle değişimini yapıyoruz. Bütün ürünlerimiz size gönderilmeden önce Teknik servisimiz tarafından itinayla kontrol edilerek gönderilir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

             Fabrikasyon hatasına karşılık 10 gün boyunca telefonun üzerindeki ETİKET ve JELATİNLERİ çıkarmayınız. Herhangi bir fabrikasyon hatasına karşılık değişim yapabilmemiz için özellikle ETİKET ve JELATİNLERİNİ kesinlikle çıkarmayınız. ETİKET'i ve JELATİNLERİ çıkarılmış ürünlerin değişimleri kesinlikle yapılmamaktadır. 

             Ürünlerimizin üzerinde kendi etiketlerimiz ve jelatinlerimiz bulunmaktadır. Onları çıkardığınızda ürünlerin bizim olup olmadığını anlayamayız. O yüzden 10 gün boyunca çıkarmayınız lütfen. 


Kargo ne zaman elimde olur ? : E-ticaret sitesi olduğumuz için tüm ürünlerimizi YURTİÇİ KARGO ile Türkiye'deki tüm illere gönderiyoruz. Gönderilerimizi İstanbul'dan yapmaktayız. Ankara'ya kadar olan illere 1 günde teslimat olmaktadır. Ankara'dan sonraki illere ortalama 2 günde ulaşmaktadır.Saat 4'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 4'ten sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra aynı gün çıkarılır ve şubeye vardığında verdiğiniz cep numaranıza TAKİP NUMARASI ve şubeye ulaştığına dair SMS gelmektedir.SMS olarak takip numarası gelmeyen müşterilerimiz, takip numarası için Facebook'tan mesaj yazabilir veya bizleri arayarak takip numarasını alabilirsiniz.  


KARGO ÜCRETİ 25 TL OLUP ALICIYA AİTTİR


Elden satış varmı : Elden satış yerimiz var,Mecidiyeköy merkezdeyiz.''Mecidiye caddesinde'' Konum İnstagram ve Facebook sayfalarımızda paylaşılmıştır. Güven sorunu yaşayan veya kargo ile almak istemeyen müşterilerimiz gelip elden test edip alabilirler. Piyasadaki en güvenilir firmayız. Resimlerde ve videolarda gördüğünüz ürün size gelir. Elden satış yerimizin telefon numarası : 0535 874 05 85  ,konuma geldiğinizde arayabilirsiniz. 

      Bizi arayan müşterilerimizin çoğu daha önce farklı firmalardan veya şahıslardan ürün istediklerini ve farklı şeyler geldiğini söylemektedir. Haklı olarak tabi bize de kuşkuyla yaklaşmaktalar , bizde bu güveni oluşturabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Elden satış yerimizi o yüzden açtık.

       Elden satış yapmayan firmalardan alışveriş yapmayın ki, sürpriz şeylerle karşılaşmayın. Elden satış yapan firmaların yeri yurdu bellidir ve her şekilde onlara ulaşabilirsiniz.O yüzden bir sorunla da karşılaşmazsınız,Firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. 




Müşteri temsilcisi : 0212 586 1586


KARGO ÜCRETİ 25 TL OLUP ALICIYA AİTTİR



Kapıda Ödeme : Tüm ürünlerimizi kapıda ödeme seçeneğiyle ister Nakit ,ister Kredi kartıyla '' tek çekim''  yaparak satın alabilirsiniz ( taksit malesef yoktur ) .


Kontrollü Kargo : Çok eski bir firma olduğumuz için uzun zaman kontrollü bir şekilde kargolarımızı yolladık ama bi süre sonra kargo çalışanları veya nedenini bulamadığımız birileri tarafından ürünlerimiz ya içi değiştirildi yada ürünlerimiz çalınarak gerek müşterilerimiz gerekse biz mağdur durumuna düşürüldük. Bu gibi durumlarda kargo firması bize çalınan veya içi değiştirilen ürünlerin ücretini ödedi. Daha sonra kargo firmasıda baş edemeyince kontrollü kargoyu kaldırmak zorunda kaldık. 

                 Kargo firmasıyla yeni yaptığımız anlaşmayla ödemeyi yaptıktan sonra, ürünü kargo görevlisinin yanında açıp bakmanızı istiyoruz. Taşımada kargodan kaynaklı bir sorun olursa (Örnek : Ezilme ,kırılma vb ) durumlarda tutanak tutmanızı istiyoruz ve o tutanakla bize göndermenizi istiyoruz ve size aynı gün yeni bir ürün yolluyoruz. Bizde o tutanakla ürünümüzün ücretini kargodan tahsil ediyoruz. Bu durumda ne biz, nede müşterilerimiz mağdur durumuna düşmüyor . 

                 Zaten kargolarımızı sıkı bir şekilde hazırladığımız için kolay kolay kırılma ezilme durumu yaşanmıyor ama çok az bir ihtimalde olsa müşterilerimiz mağdur olmasın diye kargoyu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında açmanızı istiyoruz. 

                 Elden satış yerimiz var Güven sorunu yaşayan müşterilerimiz iş yerimize gelip test edip alabilir. 

                 Yıllardır bu sektördeyiz ve en güvenilir firmayız. En kaliteli ve en uygun fiyatla satış yapan tek firmayız. Ürünlerimizi toptan perakende fiyatına sattığımız için kar marjımızı düşük tutuyoruz, sürümden kazanıyoruz. Tüm ürünlerimiz 1.sınıftır,

                  Farklı firmalar kar marjlarını yüksek tutup en iyi ürünü sattıklarını söylerler ama ürünler aynı ürün, değişik bir şey yollamıyorlar. Sadece kar marjlarını yüksek tutuyorlar ve bizi karalayıp sanki onların ürünleri bizim ürünlerimizden daha kaliteli gibi gösterip yüksek fiyatla satış yapıyorlar. Buna dikkat etmenizi öneririz.




Replika Telefonlara Nasıl İmei Atılır ;


TÜM CİHAZLARIMIZ KAYITLI BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLMEKTEDİR. OLASI İMEİ KAPANMA DURUMUNDA Kİ,ÇOK NADİR OLAN BİR DURUM AŞAĞIDAKİLERİ YAPABİLİRSİNİZ. 2 DAKİKADA TELEFONUNUZ AKTİF HALE GELİR VE BİR DAHA AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAZSINIZ


ÖNCE BİZDEN 15 HANELİ İMEİ NUMARASINI ALINIZ (BİZDEN SATIN ALMIŞSANIZ FACEBOOK SAYFAMIZDAN MESAJ ATARAK VEYA BİZİ ARAYARAK ALABİLİRSİNİZ !! )



NOTE 8 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# veya *#*#20080808#*#* veya *#*#789789#*#* kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede  İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


SAMSUNG GALAXY S9 + S9 PLUS İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#789789#*#* veya *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencere SWİTCH bölümü olacak,bu bölümde telefonunuzu ilk açtığınızda nasıl açılmasını isterseniz ona tıklamanız lazım.Switch yazısınız hemen yanında TOOLS bölümü var,o bölüme girdiğinizde WRİTE İMEİ'ye tıklayın imei bölümü açılacaktır. İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz



SAMSUNG GALAXY S8 EDGE + S8 PLUS İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#789789#*#* veya *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencere SWİTCH bölümü olacak,bu bölümde telefonunuzu ilk açtığınızda nasıl açılmasını isterseniz ona tıklamanız lazım.Switch yazısınız hemen yanında TOOLS bölümü var,o bölüme girdiğinizde WRİTE İMEİ'ye tıklayın imei bölümü açılacaktır. İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz



SAMSUNG GALAXY S7 EDGE MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#789789#*#*  veya  *#*#8899#*#*  veya ( *#364016# İMEİ BÖLÜMÜ )kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencere SWİTCH bölümü olacak,bu bölümde telefonunuzu ilk açtığınızda nasıl açılmasını isterseniz ona tıklamanız lazım.Switch yazısınız hemen yanında TOOLS bölümü var,o bölüme girdiğinizde WRİTE İMEİ'ye tıklayın imei bölümü açılacaktır. İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


İPHONE X HD MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede  İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


İPHONE 8 PLUS HD MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra,  karşınıza çıkan pencerede  İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


İPHONE 7 HD MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede  İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

İPHONE 7 HD MTK 6592 LOGO İÇİN : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede ANİMATİON yazar ona tıkladığınızda 2.sırakini seçiyorsunuz. elma logosu gelir.  


İPHONE 7 PLUS HD MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra,  karşınıza çıkan pencerede  İMEİ bölümüne giriniz ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

İPHONE 7 PLUS HD MTK 6592 LOGO İÇİN : Arama bölümünü açıp *#364016# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede ANİMATİON yazar ona tıkladığınızda 2.sırakini seçiyorsunuz. elma logosu gelir. 



SAMSUNG NOTE 7 EDGE MTK 6592 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#789789#*#* veya  *#364016#   kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencere SWİTCH bölümü olacak,bu bölümde telefonunuzu ilk açtığınızda nasıl açılmasını isterseniz ona tıklamanız lazım.Switch yazısınız hemen yanında TOOLS bölümü var,o bölüme girdiğinizde WRİTE İMEİ'ye tıklayın imei bölümü açılacaktır. İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


İPHONE 6s ve İphone 6s PLUS İMEİ ATMA: Arama bölümünü açıp   *#*#889988#*#* veya *#1114#   kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


Samsung Galaxy S7 İMEİ ATMA  :Arama bölümünü açıp   *#3646633# veya *#112# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


LG G4  İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#889988#*#*  kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz



LG G5 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp   *#*#20080808#*#*  kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz



SAMSUNG GALAXY NOTE 5 İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#*#789789#*#* kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede en altta  WRİTE İMEİ 'ye giriş yapıyorsun ,GPRS bölümü açılacaktır ,en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz



İPHONE 7 Q-HD İMEİ ATMA : Arama bölümünü açıp *#1803#* veya *#1983#* veya *#333*# veya *#0066*#  ( bu kodlardan biri mutlaka imei bölümünü açar )kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede  WRİTE İMEİ üstünde boş kutucuğa (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıklayın, sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


 İPHONE 7 PLUS Q-HD İMEİ ATMA: Arama bölümünü açıp   *#333*#  veya *#*#3646633#*#* kodunu yazdıktan sonra, ( veya *#*#889988#*#* veya *#1805# veya *#*#789789#*#* GPRS bölümü ) karşınıza çıkan pencerede 15 haneli yeni imei yazdığınızda ana menüye döneceksiniz. telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


SAMSUNG GALAXY A8 İMEİ ATMA :  Arama bölümünü açıp   *#*#3646633#*#* kodunu yazdıktan sonra,karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

GALAXY A8 LOGO KODU :  *#2055# YAZDIKTAN SONRA SAMSUNG LOGOSU GELECEKTİR.



SAMSUNG GALAXY A9 2016 ve A9 2017 İMEİ ATMA :  Arama bölümünü açıp   *#112#  kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

A9 LOGO KODU : *#12345# TUŞLADIKTAN SONRA SAMSUNG LOGOSU GELECEKTİR


SAMSUNG GALAXY J8 İMEİ ATMA :Arama bölümünü açıp   *#112#  kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. SİM 1 VE SİM 2 AYNI ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR .  *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz


SAMSUNG GALAXY J7 2016 İMEİ ATMA :Arama bölümünü açıp   *#112#  kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

J7 2016 LOGO KODU : *#12345# TUŞLADIKTAN SONRA SAMSUNG LOGOSU GELECEKTİR


SAMSUNG GALAXY J7 2017 İMEİ ATMA :Arama bölümünü açıp   *#*#3646633#*#* kodunu yazdıktan sonra,karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

J7 2017 LOGO KODU : *#20*20# TUŞLADIKTAN SONRA SAMSUNG LOGOSU GELECEKTİR



SAMSUNG GALAXY J7 PRİME İMEİ ATMA :Arama bölümünü açıp   *#112# veya *#3646633# kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz

J7 PRİME LOGO KODU : *#7858# TUŞLADIKTAN SONRA SAMSUNG LOGOSU GELECEKTİR



SAMSUNG GALAXY A7 İMEİ ATMA :Arama bölümünü açıp   *#*#3646633#*#* kodunu yazdıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede GPRS bölümüne girip, en üstte İMEİ yazan yerin altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp,  hemen altında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır. Ok'ledikten sonra telefonunuzu tamamen kapatıp açtığınızda yeni imei atılmış olacaktır. *#06# yapıp yeni attığınız İMEİ görebilirsiniz